  • ERC70576K00BHEK500
ERC70576K00BHEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERC70576K00BHEK500
HK JDW NO:
873-ERC70576K00BHEK500
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
576kOhm, 0.75W 3/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERC70576K00BHEK500
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.180Diax0.562L 4.57mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    576kOhm
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W