  • ERJ-U01F3900C
ERJ-U01F3900C
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U01F3900C
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ERJ-U01F3900C
Description:
Thick Film, 390Ohm, 1%,
Quantity:
In Stock : 13297
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U01F3900C
    Select All
  • Weight
    170.097139μg
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    390Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Current Rating
    500mA