  • ERJ-U01J471C
ERJ-U01J471C
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U01J471C
HK JDW NO:
590-ERJ-U01J471C
Package:
Datasheet:
ERJ-U01J471C
Description:
Thick Film, 470Ohm, 5%,
Quantity:
In Stock : 12975
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U01J471C
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Weight
    170.097139μg
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    470Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    25V
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Current Rating
    500mA