  • ERJ-U14F3162U
ERJ-U14F3162U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U14F3162U
HK JDW NO:
590-ERJ-U14F3162U
Package:
Datasheet:
ERJ-U14F3162U
Description:
Thick Film, 31.6kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U14F3162U
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Weight
    15.989131mg
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    31.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    500mW
  • Current Rating
    2A
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    1210
  • Height
    600μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm