  • ERL072K4900FKEK500
ERL072K4900FKEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERL072K4900FKEK500
HK JDW NO:
873-ERL072K4900FKEK500
Description:
2.49kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERL072K4900FKEK500
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    2.49kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W