  • ERL07910K00GKEB500
ERL07910K00GKEB500
advertisement
Manufacturer No:
ERL07910K00GKEB500
HK JDW NO:
873-ERL07910K00GKEB500
Description:
910kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERL07910K00GKEB500
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    910kOhms