  • ERL20576K00FKEK500
ERL20576K00FKEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERL20576K00FKEK500
HK JDW NO:
873-ERL20576K00FKEK500
Description:
576kOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERL20576K00FKEK500
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.138Diax0.375L 3.51mmx9.53mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    576kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W