  • ERZ-C20EK781Y
ERZ-C20EK781Y
advertisement
Manufacturer No:
ERZ-C20EK781Y
HK JDW NO:
590-ERZ-C20EK781Y
Package:
Module
Datasheet:
ERZ-C20EK781Y
Description:
VARISTOR 780V 8KA MODULE
Step5Bar-code shipping tag
ERZ-C20EK781Y
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Module
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2017
  • Series
    ZNR®
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Circuits
    1
  • Capacitance @ Frequency
    800pF @ 1kHz
  • Varistor Voltage (Max)
    858V
  • Energy
    200J
  • Varistor Voltage (Min)
    702V
  • Varistor Voltage (Typ)
    780V
  • Maximum AC Volts
    485V
  • Maximum DC Volts
    640V