  • ESS030W-0700-42
ESS030W-0700-42
advertisement
Manufacturer No:
ESS030W-0700-42
HK JDW NO:
268-ESS030W-0700-42
Package:
Datasheet:
ESS030W-0700-42
Description:
LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 700MA
Step5Bar-code shipping tag
ESS030W-0700-42
  • Series
    ESS (30W)
  • Size / Dimension
    3.30Lx1.57W x 0.99 H 83.8mmx39.9mmx25.1mm
  • Power (Watts)
    29W
  • Efficiency
    87%
  • Voltage - Input (Max)
    277VAC
  • Voltage - Input (Min)
    120VAC
  • Current - Output (Max)
    700mA
  • Voltage - Output
    28V~42V