  • ESTW015A0A41Z
ESTW015A0A41Z
advertisement
Manufacturer No:
ESTW015A0A41Z
HK JDW NO:
342-ESTW015A0A41Z
Datasheet:
ESTW015A0A41Z
Step5Bar-code shipping tag
ESTW015A0A41Z
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    Barracuda™ ESTW015A0A (75W)
  • Size / Dimension
    2.28Lx0.90W x 0.30 H 57.9mmx22.8mmx7.6mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Power (Watts)
    75W
  • Efficiency
    90%
  • Voltage - Isolation
    2.25kV
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Voltage - Input (Min)
    36V
  • Current - Output (Max)
    15A