  • ESTW025A0F641-HZ
ESTW025A0F641-HZ
advertisement
Manufacturer No:
ESTW025A0F641-HZ
HK JDW NO:
342-ESTW025A0F641-HZ
Datasheet:
ESTW025A0F641-HZ
Step5Bar-code shipping tag
ESTW025A0F641-HZ
  • Operating Temperature
    -40°C~110°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    STINGRAY™ ESTW025A0F
  • Size / Dimension
    2.28Lx0.90W x 0.30 H 57.9mmx22.8mmx7.6mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Power (Watts)
    83W
  • Efficiency
    92%
  • Voltage - Isolation
    2.25kV
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input (Min)
    36V
  • Current - Output (Max)
    25A