  • ETSA150080UDC-P5RP
ETSA150080UDC-P5RP
advertisement
Manufacturer No:
ETSA150080UDC-P5RP
Manufacturer:
CUI Inc.
HK JDW NO:
193-ETSA150080UDC-P5RP
Step5Bar-code shipping tag
ETSA150080UDC-P5RP
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Current - Output (Max)
    800mA
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Voltage - Output
    15V
  • Cord Length
    72 1.83m
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Published
    2015
  • Series
    ETSA-UD (12W)
  • Size / Dimension
    2.95Lx1.87W x 1.08 H 75.0mmx47.5mmx27.3mm
  • Power (Watts)
    12W