  • ETSA190342UDC-P6P-SZ
ETSA190342UDC-P6P-SZ
advertisement
Manufacturer No:
ETSA190342UDC-P6P-SZ
Manufacturer:
CUI Inc.
HK JDW NO:
193-ETSA190342UDC-P6P-SZ
Step5Bar-code shipping tag
ETSA190342UDC-P6P-SZ
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    ETSA-UD (60W)
  • Size / Dimension
    4.57Lx1.97W x 1.22 H 116.0mmx50.0mmx31.0mm
  • Power (Watts)
    60W
  • Approval Agency
    CE, cULus, GS
  • Current - Output (Max)
    3.42A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Voltage - Output
    19V
  • Cord Length
    39.4 1.00m
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max