  • EUAA30-3.000MTR
EUAA30-3.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EUAA30-3.000MTR
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-EUAA30-3.000MTR
Package:
Datasheet:
EUAA30-3.000MTR
Description:
Crystal Resonator 3MHz ±50ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 30pF FUND 250Ohm 2-Pin HC-49/U Thru-Hole T/R