  • EVC-I-75A-600-P-22
EVC-I-75A-600-P-22
advertisement
Manufacturer No:
EVC-I-75A-600-P-22
HK JDW NO:
410-EVC-I-75A-600-P-22
Package:
Description:
CORD J1772 TO CBL 22.00' BLACK
Step5Bar-code shipping tag
EVC-I-75A-600-P-22
  • Operating Temperature
    -40°C~55°C
  • Max Operating Temperature
    55°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated
    240V 600V
  • Current Rating (Amps)
    75A
  • Current Rating
    75A