  • EVL80WLED-STCH03
EVL80WLED-STCH03
advertisement
Manufacturer No:
EVL80WLED-STCH03
HK JDW NO:
761-EVL80WLED-STCH03
Package:
Datasheet:
EVL80WLED-STCH03
Description:
Quantity:
In Stock : 8
Step5Bar-code shipping tag
EVL80WLED-STCH03
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input
    90V~265VAC
  • Voltage - Output
    40V~80V
  • Utilized IC / Part
    STCH03
  • Supplied Contents
    Board(s)
  • Current - Output / Channel
    1A