  • EVLSTNRG011-150
EVLSTNRG011-150
advertisement
Manufacturer No:
EVLSTNRG011-150
HK JDW NO:
761-EVLSTNRG011-150
Package:
Datasheet:
EVLSTNRG011-150
Description:
12 V 150 W POWER SUPPLY BASED ON
Step5Bar-code shipping tag
EVLSTNRG011-150
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    12V
  • Utilized IC / Part
    STNRG011
  • Supplied Contents
    Board(s)
  • Board Type
    Fully Populated
  • Power - Output
    150W