  • EVLVIP26L-12WFN
EVLVIP26L-12WFN
advertisement
Manufacturer No:
EVLVIP26L-12WFN
Manufacturer:
STMicroelectronics
HK JDW NO:
761-EVLVIP26L-12WFN
Package:
Datasheet:
EVLVIP26L-12WFN
Description:
Power Management IC Development Tools VIPER26 Hi perf offline Hi Vtg cnvtr
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EVLVIP26L-12WFN
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    VIPer™ plus
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    90V~265VAC
  • Current - Output
    1A
  • Voltage - Output
    12V
  • Frequency - Switching
    60kHz