  • EVM3805-QB-18-01A
EVM3805-QB-18-01A
advertisement
Manufacturer No:
EVM3805-QB-18-01A
HK JDW NO:
541-EVM3805-QB-18-01A
Package:
Datasheet:
EVM3805-QB-18-01A
Description:
EVAL BOARD FOR MPM3805
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EVM3805-QB-18-01A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Input
    2.5V~6V
  • Current - Output
    600mA
  • Voltage - Output
    1.8V
  • Frequency - Switching
    3.5MHz