  • EVM3805-QB-25-01A
EVM3805-QB-25-01A
advertisement
Manufacturer No:
EVM3805-QB-25-01A
HK JDW NO:
541-EVM3805-QB-25-01A
Package:
Datasheet:
EVM3805-QB-25-01A
Description:
EVAL BOARD FOR MPM3805
Step5Bar-code shipping tag
EVM3805-QB-25-01A
  • Published
    2013
  • Voltage - Input
    2.5V~6V
  • Current - Output
    600mA
  • Voltage - Output
    2.5V
  • Frequency - Switching
    3.5MHz