  • EZPV1B475LTB
EZPV1B475LTB
advertisement
Manufacturer No:
EZPV1B475LTB
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-EZPV1B475LTB
Package:
Datasheet:
EZPV1B475LTB
Description:
Cap Film 4.7uF 1100V PP 10% (41 X 17 X 34.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0217 Ohm 105°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
EZPV1B475LTB
    Select All
  • Product Weight (g)
    36
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1100VDC