  • F03B250V1/4AS
F03B250V1/4AS
advertisement
Manufacturer No:
F03B250V1/4AS
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-F03B250V1/4AS
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 0.25A, 250VAC, 35A (IR), Inline/holder