  • F09A250V20AS
F09A250V20AS
advertisement
Manufacturer No:
F09A250V20AS
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-F09A250V20AS
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 20A, 250VAC, 200A (IR), Inline/holder