  • F127T127P05
F127T127P05
advertisement
Manufacturer No:
F127T127P05
Manufacturer:
Chip Quik Inc.
HK JDW NO:
138-F127T127P05
Description:
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 1.27 MM
Step5Bar-code shipping tag
F127T127P05
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Material
    FR4 Epoxy Glass
  • Series
    Proto-Advantage
  • Size / Dimension
    0.600Lx0.400W 15.24mmx10.16mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Positions
    5
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Proto Board Type
    Plated Through Hole to Plated Through Hole
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm