  • F127T200P04
F127T200P04
advertisement
Manufacturer No:
F127T200P04
Manufacturer:
Chip Quik Inc.
HK JDW NO:
138-F127T200P04
Description:
PITCH CHANGER 1.27 MM TO 2.00 MM
Step5Bar-code shipping tag
F127T200P04
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Material
    FR4 Epoxy Glass
  • Series
    Proto-Advantage
  • Size / Dimension
    0.500Lx0.400W 12.70mmx10.16mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Positions
    4
  • Pitch
    0.050 1.27mm
  • Proto Board Type
    Plated Through Hole to Plated Through Hole
  • Board Thickness
    0.063 1.60mm