  • F17724104204
F17724104204
advertisement
Manufacturer No:
F17724104204
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-F17724104204
Package:
Datasheet:
F17724104204
Description:
Cap Film Suppression X2 0.1uF 440VAC PET 20% (26.3 X 8.3 X 16.3mm) Radial 22.5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F17724104204
    Select All
  • Product Weight (g)
    4.6
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    440VAC