  • F4100-160TR
F4100-160TR
advertisement
Manufacturer No:
F4100-160TR
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-F4100-160TR
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F4100-160TR
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF