  • F411JH102F100Q
F411JH102F100Q
advertisement
Manufacturer No:
F411JH102F100Q
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F411JH102F100Q
Package:
Datasheet:
F411JH102F100Q
Description:
Cap Film 0.001uF 100V PP 1% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial 5mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F411JH102F100Q
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse and DC Transient Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    100VDC|63VAC