  • F411JH471J063C
F411JH471J063C
advertisement
Manufacturer No:
F411JH471J063C
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F411JH471J063C
Package:
Datasheet:
F411JH471J063C
Description:
Cap Film 470pF 63V PP 5% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial 5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F411JH471J063C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse and DC Transient Suppression
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    63VDC|40VAC