  • F411JH471J100C
F411JH471J100C
advertisement
Manufacturer No:
F411JH471J100C
HK JDW NO:
417-F411JH471J100C
Package:
Datasheet:
F411JH471J100C
Description:
Cap Film 470pF 100V PP 5% (7.2 X 4.5 X 6mm) Radial 5mm 100°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F411JH471J100C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.3
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse and DC Transient Suppression
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    100VDC|63VAC