  • F426DM104K1K0C
F426DM104K1K0C
advertisement
Manufacturer No:
F426DM104K1K0C
HK JDW NO:
417-F426DM104K1K0C
Package:
Datasheet:
F426DM104K1K0C
Description:
Cap Film 0.1uF 1000V PP 10% (26 X 9 X 18.5mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F426DM104K1K0C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    250VAC|1000VDC