  • F450AG122J1K0C
F450AG122J1K0C
advertisement
Manufacturer No:
F450AG122J1K0C
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F450AG122J1K0C
Package:
Datasheet:
F450AG122J1K0C
Description:
Cap Film 0.0012uF 1000V PP 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F450AG122J1K0C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.6
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    1000VDC|375VAC