  • F450BD123J1K0C
F450BD123J1K0C
advertisement
Manufacturer No:
F450BD123J1K0C
HK JDW NO:
417-F450BD123J1K0C
Package:
Datasheet:
F450BD123J1K0C
Description:
Cap Film 0.012uF 1000V PP 5% (18 X 5.5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F450BD123J1K0C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.5
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    1000VDC|600VAC