  • F450BJ473J630C
F450BJ473J630C
advertisement
Manufacturer No:
F450BJ473J630C
HK JDW NO:
417-F450BJ473J630C
Package:
Datasheet:
F450BJ473J630C
Description:
Cap Film 0.047uF 630V PP 5% (18 X 6.5 X 12.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F450BJ473J630C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    630VDC|400VAC