  • F450BQ683J1K0L
F450BQ683J1K0L
advertisement
Manufacturer No:
F450BQ683J1K0L
HK JDW NO:
417-F450BQ683J1K0L
Package:
Datasheet:
F450BQ683J1K0L
Description:
Cap Film 0.068uF 1000V PP 5% (18 X 8.5 X 16mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F450BQ683J1K0L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PP
  • Voltage
    600VAC|1000VDC