  • F461RP276K160Z
F461RP276K160Z
advertisement
Manufacturer No:
F461RP276K160Z
HK JDW NO:
417-F461RP276K160Z
Package:
Datasheet:
F461RP276K160Z
Description:
Cap Film 27uF 160V PP 10% (41 X 21 X 38mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 105°C Pizza
Step5Bar-code shipping tag
F461RP276K160Z
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    160VDC|90VAC