  • F462AG472J1K0C
F462AG472J1K0C
advertisement
Manufacturer No:
F462AG472J1K0C
HK JDW NO:
417-F462AG472J1K0C
Package:
Datasheet:
F462AG472J1K0C
Description:
Cap Film 0.0047uF 1000V PP 5% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
F462AG472J1K0C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Voltage
    1000VDC|300VAC