  • F462BY104K1L2C
F462BY104K1L2C
advertisement
Manufacturer No:
F462BY104K1L2C
HK JDW NO:
417-F462BY104K1L2C
Package:
Datasheet:
F462BY104K1L2C
Description:
Cap Film 0.1uF 1250V PP 10% (18 X 11 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
F462BY104K1L2C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    1250VDC|400VAC