  • F463FR474J1L2Z
F463FR474J1L2Z
advertisement
Manufacturer No:
F463FR474J1L2Z
HK JDW NO:
417-F463FR474J1L2Z
Package:
Datasheet:
F463FR474J1L2Z
Description:
Cap Film 0.47uF 1250V PP 5% (31.5 X 17.5 X 28mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 105°C Pizza
Step5Bar-code shipping tag
F463FR474J1L2Z
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    5%
  • Voltage
    1250VDC|500VAC