  • F463RC394K1K6Z
F463RC394K1K6Z
advertisement
Manufacturer No:
F463RC394K1K6Z
HK JDW NO:
417-F463RC394K1K6Z
Package:
Datasheet:
F463RC394K1K6Z
Description:
Cap Film 0.39uF 1600V PP 10% (41 X 16 X 28.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 37.5mm 105°C Pizza
Step5Bar-code shipping tag
F463RC394K1K6Z
  • Packaging
    Pizza
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    1600VDC|650VAC