  • F5KA881M5D4DB-Z
F5KA881M5D4DB-Z
advertisement
Manufacturer No:
F5KA881M5D4DB-Z
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-F5KA881M5D4DB-Z
Package:
5-SMD, No Lead
Datasheet:
F5KA881M5D4DB-Z
Description:
FILTER SAW 881.5MHZ 5SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F5KA881M5D4DB-Z
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    5-SMD, No Lead
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Series
    F5
  • Size / Dimension
    0.055Lx0.039W 1.40mmx1.00mm
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Cellular, CDMA
  • Bandwidth
    25MHz
  • Insertion Loss
    1.7dB
  • Frequency - Cutoff or Center
    881.5MHz
  • Height (Max)
    0.020 0.50mm