  • F601JQ105K063R
F601JQ105K063R
advertisement
Manufacturer No:
F601JQ105K063R
HK JDW NO:
417-F601JQ105K063R
Package:
Datasheet:
F601JQ105K063R
Description:
Cap Film 1uF 63V PET 10% (7.2 X 5 X 10mm) Radial 5mm 100°C Ammo
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
F601JQ105K063R
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Termination Style
    PET
  • Voltage
    40VAC|63VDC