  • F60C500V10AS
F60C500V10AS
advertisement
Manufacturer No:
F60C500V10AS
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-F60C500V10AS
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, Fast Blow, 10A, 500VAC, 500VDC, 200000A (IR), Supplemental, Inline/holder,