  • F60C500V20A
F60C500V20A
advertisement
Manufacturer No:
F60C500V20A
HK JDW NO:
3283-F60C500V20A
Description:
Electric Fuse, 20A, 500VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder