  • F60C500V5AS
F60C500V5AS
advertisement
Manufacturer No:
F60C500V5AS
HK JDW NO:
3283-F60C500V5AS
Description:
Electric Fuse, Fast Blow, 5A, 500VAC, 500VDC, Inline/holder