  • F611BP224K630R
F611BP224K630R
advertisement
Manufacturer No:
F611BP224K630R
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F611BP224K630R
Package:
Datasheet:
F611BP224K630R
Description:
Cap Film 0.22uF 630V PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 105°C Automotive Ammo
Step5Bar-code shipping tag
F611BP224K630R
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    630VDC|220VAC