  • F611BS334K630L
F611BS334K630L
advertisement
Manufacturer No:
F611BS334K630L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F611BS334K630L
Package:
Datasheet:
F611BS334K630L
Description:
Cap Film 0.33uF 630V PET 10% (18 X 10 X 16mm) Radial Wound 15mm 105°C Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
F611BS334K630L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    630VDC|220VAC