  • F611BY156M050L
F611BY156M050L
advertisement
Manufacturer No:
F611BY156M050L
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-F611BY156M050L
Package:
Datasheet:
F611BY156M050L
Description:
Cap Film 15uF 50V PET 20% (18 X 11 X 19mm) Radial Wound 15mm 105°C Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
F611BY156M050L
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    50VDC|30VAC