  • F612JF332K400C
F612JF332K400C
advertisement
Manufacturer No:
F612JF332K400C
HK JDW NO:
417-F612JF332K400C
Package:
Datasheet:
F612JF332K400C
Description:
Cap Film 0.0033uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105°C Automotive Bulk
Step5Bar-code shipping tag
F612JF332K400C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    200VAC|400VDC