  • F612JQ105K063C
F612JQ105K063C
advertisement
Manufacturer No:
F612JQ105K063C
HK JDW NO:
417-F612JQ105K063C
Package:
Datasheet:
F612JQ105K063C
Description:
Cap Film 1uF 63V PET 10% (7.2 X 5 X 10mm) Radial Stacked 5mm 105°C Automotive Bulk
Step5Bar-code shipping tag
F612JQ105K063C
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    40VAC|63VDC